Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 11-08-2010, 18:07
Autonom Autonom je offline
Kostlivec

Datum registrace: Aug 2010
Standardní Ban

:) Zdravim :) v hre na s3 mam nick:Autonom neska som dostal nepravom ban zevraj za propagaciu fasizmu az na to ze to bolo myslene ironicki nic som nepropagoval a nesimpatizujem z extremistami :) timto prosim o unbann a ospravedlnujem sa za akekolvek sposobene problemi
Staré 11-08-2010, 20:31
safik safik je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jul 2010
Odeslat zprávu přes Skype™ safik
Lightbulb

Citovat:
Původně založeno Autonom Zobrazit příspěvky
:) Zdravim :) v hre na s3 mam nick:Autonom neska som dostal nepravom ban zevraj za propagaciu fasizmu az na to ze to bolo myslene ironicki nic som nepropagoval a nesimpatizujem z extremistami :) timto prosim o unbann a ospravedlnujem sa za akekolvek sposobene problemi
Mě to taky nepřišlo jako důvod dát ban
http://img180.imageshack.us/img180/980/autonom.png
Myslim že to bylo myšleno jinak

no ale v profilu by to být nemuselo

Kdo si také houbičky ze zásady nekupuje je frajer... a může si tohle dát do signatury...
Kupované houbičky jsou pěstovány po stovkách v klecích, kde se tísní a celý svůj krátký a bolestný život čekají pouze na smrt. Kdo si takovou houbičku koupí je vrah! Navíc v nich je méně aktivních látek, takže se po nich halůšek nedočkáte!

Naposledy upraveno safik; 11-08-2010 v 20:37.
Staré 11-08-2010, 20:52
Dark_Fantomas Dark_Fantomas je offline
Černý fantom

Odeslat zprávu přes Skype™ Dark_Fantomas
Standardní

Citovat:
Původně založeno Autonom Zobrazit příspěvky
Nezalezi na tom zda to je myslene ironicky ci ne ale simpatizace tam byli mimo jine ten tvuj popis to jasne i vysvetloval osobne ani nejsem pro unban pac podle meho to poruseni tam je a pravidla jsi mel taky moznost si precist a jak se rika neznalost neomlouva.

Citovat:
Původně založeno safik Zobrazit příspěvky
Mě to taky nepřišlo jako důvod dát ban
http://img180.imageshack.us/img180/980/autonom.png
Myslim že to bylo myšleno jinak

no ale v profilu by to být nemuselo
ty jsi tu od toho aby jsi usoudil kdo ma pravo na ban a kdo ne ??
Staré 11-08-2010, 20:53
safik safik je offline
Kutnonoš

Odeslat zprávu přes Skype™ safik
Standardní

ne nejsem a už se do toho nebudu plést

Lepší se nevyjadřovat, než znovu psát (navíc OT). Tohle můžeš odpovědět přes PM, žlutá karta za spam /Chicony

Kdo si také houbičky ze zásady nekupuje je frajer... a může si tohle dát do signatury...
Kupované houbičky jsou pěstovány po stovkách v klecích, kde se tísní a celý svůj krátký a bolestný život čekají pouze na smrt. Kdo si takovou houbičku koupí je vrah! Navíc v nich je méně aktivních látek, takže se po nich halůšek nedočkáte!

Naposledy upraveno Chicony; 11-08-2010 v 22:11.
Staré 11-08-2010, 20:59
aislyn aislyn je offline
Kostlivec

Standardní

Citovat:
Původně založeno Dark_Fantomas Zobrazit příspěvky
Nezalezi na tom zda to je myslene ironicky ci ne ale simpatizace tam byli mimo jine ten tvuj popis to jasne i vysvetloval osobne ani nejsem pro unban pac podle meho to poruseni tam je a pravidla jsi mel taky moznost si precist a jak se rika neznalost neomlouva.

ty jsi tu od toho aby jsi usoudil kdo ma pravo na ban a kdo ne ??
ty máš právo někomu rozkazovat???každej má právo řícz svuj názor
Staré 11-08-2010, 22:10
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Standardní

Pokud jsi myslel takovou věc ironicky, tak je lepší to snad rovnou prozradit do profilu. Ohrazovat se pak můžeš jak chceš a čím chceš, ban bych ti dal taky.

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Staré 11-08-2010, 22:19
Heltrosh Heltrosh je offline
Strašidlo

Standardní

Až na to, že nejde o fašismus, ale o slovenskou hrdost, která dle někoho má být fašismem. Podle mě je to opravdu neprávem, kdyby jste spíše v cechách hledali multiúčty...
Ja vím, že už se tu Dark_Fantomas rozciloval, ze nemame o cem rozhodovat, ale ja jen prikladam svuj nazor na prilozeny screen. :)

Citovat:
Původně založeno DarkFantomas
...neznalost neomlouva.
Avsak pravidla nesmi mluvit nejiste, jinak je lze prorazit. V tomto pripade to polovina chape tak a polovina jinak...

PS: On nepropaguje fasismus, i kdyby tim myslel fasismus, a ne hrdost jak jsem psal, ale jen rika svuj nazor.
To je jako kdyby byl zakaz propagovat (reklamovat) nejakou politickou stranu (blbina ja vim), ale nekdo se jen parte kamaradu priznal, ze je takoveho nazoru, ale nerikal jim vyhody a dalsi kraviny o te strane.
Takhle to vidim ja...

Naposledy upraveno Heltrosh; 11-08-2010 v 22:27. Důvod: Pravopis
Staré 12-08-2010, 10:30
Gorkan Gorkan je offline
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno safik Zobrazit příspěvky
ne nejsem a už se do toho nebudu plést

Lepší se nevyjadřovat, než znovu psát (navíc OT). Tohle můžeš odpovědět přes PM, žlutá karta za spam /Chicony
chiconi Zluta karta za co za nesouhlas s tvim osobnim nazorem ? sorry ze se do toho motam ale na to screenu je videt smajlik nechapu jak to nekdo muze spatne pochopit
Staré 12-08-2010, 11:10
Wirthy Wirthy je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Koukám že někteří lidi nějak nechápou jak vypadá prosazování fašismu. Člověk prosazuje slovenskou hrdost a rázem je z něj prosazovatel fašismu. Jenom protože poukazuje na názor lidí kteří si myslí že slováci jsou fašisti. Připadá mi to jako bych napsal jsem hrdý čech a někdo by mě obvinil z rasismu... Nad tímhle bezmyšlenkovým jednáním mi zůstává rozum stát. Očekávám tu žlutou kartu nebo co je za trest jelikož už teď vím že jsem se dotknul Ega Gamestaff sboru a ti to těžce nesou. :p

Limity obrázků mě opravdu zabíjejí..

Jsem obyčejný občan České Republiky a mám vás všechny v (_._) !!
Staré 12-08-2010, 11:19
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Standardní

Eh, ano. Poprvé jsem na to pouze koukl, viděl fašismus a zavřel ... :D Protože do hry já stejně zasáhnout nemohu. Přiznávám se a omlouvám. Promluvím se slOnem o unbanu (pokud se tak již nestalo ? Počítám že ne).

Gorkane, safik nedostal kartu za to, že měl původně jiný názor. Povšimni si, že karta byla udělena za druhý post (!). Tam žádný názor nevyjadřoval, to byl prostě spam. Já bych zde lehce povoloval a názory můžete vyjadřovat, ale ne takové příspěvky, jako byl ten jeho druhý.

Wirthy, stejně jako safik s prvním postem. Za svůj názor kartu nedostaneš, pokud je v rámci pravidel.

Podstatné jsem tedy napsal v prvním odstavci, promluvím se slOnem o unbanu, jak s tím naloží on je stejně na něm a já to neovlivním. Ještě jednou se omlouvám za můj první post...

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání